Płyty warstwowe
top_img

Płyty warstwowe / ścienne / ukryty łącznik PWS Plus 1150 mm

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy płyty warstwowe ścienne, z ukrytym mocowaniem PWS Plus 1150 mm. Chcąc trafić w wymagania oraz oczekiwania naszych Klientów, postanowiliśmy wprowadzić właśnie takie rozwiązanie. Zależy nam na spełnieniu potrzeb Klientów, którym zależy na estetyce w wykonywanych obiektach. Oferowane przez nas elementy znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, przy którym inwestor, poza parametrami podstawowymi (termika, hydroizolacja, szczelność ogniowa) oczekuje przede wszystkim estetycznie wyglądającej elewacji, w której łączniki montażowe są niewidoczne.

Chęć spełnienia oczekiwań Klientów oraz wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem, pozwoliła naszym specjalistom zaprojektować taki rodzaj zamków, które przy dużej efektywności krycia (1150mm), spełniają wszystkie kryteria jakościowe, wymagane zarówno przez prawo, jak i naszych Klientów. Zastosowanie płyty z wełny mineralnej czyni nasz produkt elementem, który spełnia zaostrzone w ostatnim czasie normy dotyczące ogniotrwałości budynków. Natomiast zastosowanie rdzenia styropianowego gwarantuje niskie koszty inwestycji, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki na wysokim poziomie. Dodatkowo szeroka gama zastosowanych rodzajów profilowania okładzin powoduje, że przedstawiane przez nas rozwiązania pozwalają na nowoczesne tworzenie ciekawych pod względem architektonicznym budowli.


KOLORYSTYKA ZEWN. I WEWN. WG KATALOGU RAL:
Pozostałe kolory wg palety RAL na specjalne zamówienie po dodatkowych ustaleniach. Kolory na rysunku mają charakter poglądowy i mogą się różnić odcieniem od rzeczywistego koloru RAL.
RAL1002 piasek
RAL3011 wiśniowy
RAL5010 granatowy
RAL6020 zielony tlenkowy
RAL7016 grafitowy
RAL7035 szary jasny
RAL8004 ceglasty
RAL8017 brązowy czekoladowy
RAL9002 biały karpacki
RAL9006 srebrny
RAL9010 biały