O FIRMIE
top_img

    FIRMA WEKTRA SPÓŁKA JAWNA POWSTAŁA W 1994 ROKU W PŁOCKU. W 2004 ROKU SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ ROZPOCZĘŁA FABRYKA PŁYT WARSTWOWYCH WEKTRA I JEST OBECNIE JEDNYM Z WIODĄCYCH W POLSCE PRODUCENTEM PŁYT WARSTWOWYCH.

    OD POCZĄTKU SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI INTENSYWNIE UDOSKONALAMY PROCESY TECHNOLOGICZNE, CO PRZEKŁADA SIĘ NA STAŁY WZROST JAKOŚCI OFEROWANYCH PŁYT ORAZ CIĄGŁY ROZWÓJ ASORTYMENTU. DLATEGO TEŻ W 2009 ROKU URUCHOMIONO PRODUKCJĘ NOWEJ GENERACJI PŁYT WARSTWOWYCH WEKTRA Z RÓŻNYMI RODZAJAMI RDZENI KONSTRUKCYJNO-IZOLACYJNYCH.

   FIRMA WEKTRA JEST WIODĄCYM W POLSCE PRODUCENTEM ŚCIENNYCH I DACHOWYCH PŁYT WARSTWOWYCH Z RDZENIEM KONSTRUKCYJNO-IZOLACYJNYM. WYSOKA JAKOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ PARAMETRÓW TECHNICZNYCH PŁYT WARSTWOWYCH WEKTRA ZOSTAŁA OSIĄGNIĘTA DZIĘKI STOSOWANIU WYSOKIEJ JAKOŚCI SUROWCÓW I STAŁEJ KONTROLI KAŻDEGO ETAPU  PROCESU PRODUKCYJNEGO. PŁYTY WARSTWOWE WEKTRA SĄ PRODUKTEM UNIWERSALNYM SPEŁNIAJĄCYM WYSOKIE WYMAGANIA ARCHITEKTÓW, PROJEKTANTÓW I INWESTORÓW NIE TYLKO POD WZGLĘDEM ESTETYKI, ALE TAKŻE MOŻLIWOŚCI KSZTAŁTOWANIA OBIEKTU.

    FIRMA WEKTRA UKIERUNKOWANA JEST NA PEŁNE ZASPOKOJENIE POTRZEB RYNKU, BARDZO CENIMY SOBIE KONTAKT Z KAŻDYM KLIENTEM. ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ PRODUKCJI WYKONYWANA JEST NA SPECJALNE ZAMÓWIENIA KLIENTÓW, GDZIE W SZCZEGÓLNOŚCI UWZGLĘDNIANE SĄ SPECYFICZNE, INDYWIDUALNE POTRZEBY I WYMAGANIA. PEŁNE ZADOWOLENIE ODNAJDUJEMY WÓWCZAS, GDY OBIEKTY WYKONANE Z NASZYCH PRODUKTÓW STAJĄ SIĘ WIZYTÓWKAMI NASZYCH KLIENTÓW. TWORZONA SIEĆ AUTORYZOWANYCH DYSTRYBUTORÓW I HANDLOWCY WSPÓŁPRACUJĄCY Z PROJEKTAMI PRZYNOSZĄ EFEKTY W POSTACI DUŻYCH REALIZACJI ARCHITEKTONICZNYCH.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU »
REALIZACJE: